Archiwa tagu: piłka nożna

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów.

Wyniki XIV kolejki:
1.Wabienice – Bogusławice 12:2
2.Nieciszów – Ligota Polska – przełożony
3.Boguszyce Os. – Dąbrowa 5:0
4.Cieśle – Boguszyce 12:7
5.Smardzów – Zarzysko 3:4

Drużyna M. Pkt. Bramki
1.Boguszyce Osiedle 14 28 60:32
2.Dąbrowa 14 27 74:26
3.Nieciszów 13 26 53:23
4.Ligota Polska 13 26 41:17
5.Wabienice 14 26 69:38
6.Cieśle 14 19 60:43
7.Zarzysko 14 17 32:54
8.Smardzów 14 9 30:67
9.Boguszyce 14 6 30:113
10.Bogusławice 6 3 10:44

XVI kolejka zostanie rozegrana w niedzielę 27 maja.
1.Bogusławice – Smardzów – godz.15
2.Zarzysko – Cieśle – godz.12
3.Boguszyce – Boguszyce Os. – godz.15
4.Dąbrowa – Nieciszów – godz.12
5.Ligota Polska – Wabienice – godz.15

Przełożony mecz Nieciszów – Ligota Polska zostanie rozegrany w czwartek 31 maja.
Serdecznie zapraszamy.

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych

Smardzów na pierwszym miejscu w tabeli! Gratulujemy.

W sobotę 26 maja o godz.11.00 na gminnym boisku „orlik” przy ul. Wileńskiej odbędą się gminne turnieje o „ Puchar Wójta ” Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i od godz.12.00 juniorów młodszych. Serdecznie zapraszamy.

Tabela młodzików:
Drużyna M. Pkt. Bramki
1.Krzeczyn 22 40 38:11
2.Wyszogród 22 30 28:30
3.Dziadowa Kłoda 18 25 23:16
4.Boguszyce 20 18 19:36
5.Ostrowina 2 1 3:4
6.Bogusławice 2 1 2:5

Tabela juniorów młodszych:
Drużyna M. Pkt. Bramki
1.Smardzów 18 35 49:30
2.Boguszyce 18 26 39:42
3.Ligota Polska 16 14 26:40
4.Dziadowa Kłoda 2 3 6:6

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów

Piłka nożna seniorów

Wyniki XIII kolejki:
1.Nieciszów – Bogusławice 10:0
2.Cieśle – Ligota Polska 1:2
3.Boguszyce Os. – Wabienice 6:3
4.Smardzów – Dąbrowa 3:1
5.Zarzysko – Boguszyce 2:3

Drużyna M. Pkt. Bramki
1.Dąbrowa 12 26 72:19
2.Ligota Polska 12 26 40:15
3.Nieciszów 12 23 47:23
4.Wabienice 12 23 57:30
5.Boguszyce Osiedle 12 22 53:31
6.Cieśle 12 15 46:34
7.Zarzysko 12 14 26:45
8.Smardzów 12 6 23:63
9.Boguszyce 12 6 22:97
10.Bogusławice 4 0 2:30

XIV kolejka zostanie rozegrana w niedzielę 13 maja.
1.Bogusławice – Zarzysko – godz.12
2.Boguszyce – Smardzów – godz.15
3.Dąbrowa – Cieśle – godz.12
4.Ligota Polska – Boguszyce Os. – godz.15
5.Wabienice – Nieciszów – godz.12

Serdecznie zapraszamy.

Mistrzostwa Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i juniorów młodszych

W sobotę 12 maja o godz.11.00 na gminnym boisku „orlik” przy ul. Wileńskiej odbędą się gminne turnieje o „ Puchar Wójta ” Gminy Oleśnica w piłce nożnej młodzików i od godz.12.00 juniorów młodszych. Serdecznie zapraszamy.

Tabela młodzików:
Drużyna M. Pkt. Bramki
1.Krzeczyn 20 38 38:11
2.Wyszogród 20 26 25:29
3.Dziadowa Kłoda 18 25 23:16
4.Boguszyce 18 17 18:33
5.Ostrowina 2 1 3:4
6.Bogusławice 2 1 2:5

Tabela juniorów młodszych:
Drużyna M. Pkt. Bramki
1.Smardzów 16 29 38:22
2.Boguszyce 16 26 34:32
3.Poniatowice 14 11 18:34
4.Dziadowa Kłoda 2 3 6:6

Turniej o Puchar Niepodległości – piłka nożna

Turniej o Puchar Niepodległości

W sobotę 11 listopada od godz.15.00 w gminnej sali sportowej w Oleśnicy odbędzie się turniej halowej piłki nożnej seniorów o Puchar Niepodległości. W turnieju wystartuje 12 drużyn które zostały podzielone na cztery grupy:

I grupa – godz.15.00: Dąbrowa, Nowoszyce, Zarzysko,
II grupa – godz.16.00: Smolna, Boguszyce Os., Poniatowice,
III grupa – godz.17.00: Smardzów, Krzeczyn, Nieciszów,
IV grupa – godz.18.00: Wszechświęte, Cieśle, Gręboszyce.

Mecze pucharowe rozpoczną się od godziny 19.00.

Mistrzostwa gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów.

Mistrzostwa gminy Oleśnica w piłce nożnej seniorów.

Wynik – mecz zaległy:
Boguszyce Os. – Nieciszów 1:0

Drużyna M. Pkt. Bramki
1.Dąbrowa 7 16 40:13
2.Ligota Polska 8 16 22:13
3.Wabienice 8 14 28:20
4.Nieciszów 7 13 20:12
5.Zarzysko 8 13 23:26
6.Cieśle 8 12 39:22
7.Boguszyce Osiedle 7 10 29:19
8.Smardzów 7 3 14:36
9.Boguszyce 8 0 14:70

Zaległe mecze z rundy jesiennej zostaną rozegrane w niedzielę 12 listopada.
1.Nieciszów – Dąbrowa – godz.12
2.Boguszyce Os. – Smardzów – godz.13

Zapraszamy.